www.alfapujcky.cz Využijte výhodnou nabídku nebankovní půjčky zdarma!
sponzorované odkazy

Doporučujeme
Zkuste naše finanční poradenství na Finmix.cz ať se nedostanete do problémů a nepotká vás osobní bankrot a finanční krach. Můžete také načerpat informace, rady a tipy na portále daki.cz inzerce půjček. Hledáte-li zdroj informací a ripů jak na peníze, tak navštivte magazín o penězích Oslíčku.cz, nebudete litovat. Ztrácíte se v oblasti financí? Hledáte nejlepší půjčky? Co například půjčka 40 000 Kč ihned na účet? Nebo dáte přednost půjčce na složenku před výplatou? Tipy na půjčky přinášíme každý den.
Finanční poradenství
Peníze, půjčky, úvěry, hypotéky, spoření... témata, která ovlivňují životy každého z nás. Ne pro všechny jsou však tyto finanční obory srozumitelné. Proto se snažíme rozebrat pečlivě všechny témata (např. konsolidace půjček, americká hypotéka, peníze na směnku) a předat vám tak tyto důležité informace. Naše stránky Alfapujcky.cz pravidelně doplňujeme o nová témata z oblasti financí a půjček.

Využijte výhodnou nabídku nebankovní půjčky zdarma!

Vánoce jste si maximálně užili a při nákupech dárků a jídla jste tak nějak zapomněli si hlídat rozpočet? Právě to vás nyní dohnalo. Už jste začali počítat dny do výplaty, jenže ta je hodně daleko a s hrůzou jste zjistili, že nevyjdete s penězi. Co teď? Netřeba zoufat, protože výhodné řešení nabízí nebankovní půjčka. Zařiďte si ji zdarma u pocitové firmy a zbavte se tak nepříjemného problému!

Je výhodná v několika směrech

Nebankovní rychlé půjčky mají na finančním trhu své pevné místo. V mnoha ohledech dokonce poráží bankovní produkty, jako jsou kreditní karty a kontokorent. Jejich konkurenční výhodou jsou mnohem vstřícnější podmínky. Nebankovní společnost tolik nebazíruje na vysokém příjmu a půjčí i lidem, kteří nemají čím ručit. Nebankovní úvěry se také mnohem snáze vyřizují. Postačí k tomu několik minut, zatímco u banky to může trvat i několik dní a poté ještě další až 3 dny čekáte na převod peněz. Pokud tedy potřebujete peníze co nejdříve, zvolte nebankovní půjčku.

Chovejte se zodpovědně

Rychlá online půjčka je specifická tím, že má krátkou dobu splatnosti. Na to si musíte dát extrémní pozor. Když byste peníze nevrátili včas, budete muset platit penále, a to se vám nebude líbit. Musíte také vrátit celou částku najednou. Jak si půjčit zodpovědně? Udělejte si finanční rozvahu a spočítejte si celkové příjmy a výdaje. Rozdíl mezi nimi ukazuje částku, kterou si můžete bez obav půjčit. Je vždy lepší ji ještě o něco málo snížit.

Vyberte si správně

Díky novele zákona o spotřebitelském úvěru (více o ní v tomto článku) se sice počet nebankovních společností rapidně snížil, což snížilo i riziko, že byste narazili na nepoctivou firmu, jenže opatrnost je na místě. Pocitovost poskytovatele poznáte tak, že má požádáno o licenci u ČNB. Informaci o tom najdete v registru na webu ČNB. Zjistěte si také, jestli patří mezi členy APNÚ (asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů).

TIP: populární je půjčka od Via SMS s.r.o., protože nabízí až 8000 Kč na 30 dní zcela bez poplatku. Tato nabídka platí pro všechny nové žadatele o půjčku. Jak o půjčku u Via SMS jednoduše požádat si můžete prohlédnout na videu níže:

sponzorované odkazy