www.alfapujcky.cz Půjčky bez potvrzení příjmu
sponzorované odkazy

Doporučujeme
Zkuste naše finanční poradenství na Finmix.cz ať se nedostanete do problémů a nepotká vás osobní bankrot a finanční krach. Můžete také načerpat informace, rady a tipy na portále daki.cz inzerce půjček. Hledáte-li zdroj informací a ripů jak na peníze, tak navštivte magazín o penězích Oslíčku.cz, nebudete litovat. Ztrácíte se v oblasti financí? Hledáte nejlepší půjčky? Co například půjčka 40 000 Kč ihned na účet? Nebo dáte přednost půjčce na složenku před výplatou? Tipy na půjčky přinášíme každý den.
Finanční poradenství
Peníze, půjčky, úvěry, hypotéky, spoření... témata, která ovlivňují životy každého z nás. Ne pro všechny jsou však tyto finanční obory srozumitelné. Proto se snažíme rozebrat pečlivě všechny témata (např. konsolidace půjček, americká hypotéka, peníze na směnku) a předat vám tak tyto důležité informace. Naše stránky Alfapujcky.cz pravidelně doplňujeme o nová témata z oblasti financí a půjček.

Půjčky bez potvrzení příjmu

Půjčky bez potvrzení příjmu jsou poskytovány, jak už název napovídá, bez nutnosti doložení příjmu osoby žádající o půjčku. Nejčastěji tak o ně žádají klienti, kteří mají nedostatečné příjmy, nezaměstnaní, důchodci nebo ženy na mateřské dovolené. Jsou to ve své podstatě rizikoví klienti, u kterých je velká pravděpodobnost, že budou mít v budoucnu problémy se splácením svých závazků. Není se proto čemu divit, že si společnosti, které tyto půjčky poskytují, nastavují mnohem vyšší úrokové sazby než například banky u klasických půjček. Půjčky bez potvrzení příjmu často využívají také začínající podnikatelé, kteří ještě nemohou doložit své příjmy daňovým přiznáním.

A kdo že vlastně půjčky bez potvrzení příjmu poskytuje? Většinou nebankovní instituce – soukromé finanční společnosti. S nabídkami od těchto institucí se můžete setkat prakticky kdekoli – na ulici, na internetu, v bankách, v obchodech, u finančních společností atd. Pro poskytnutí nebankovní půjčky stačí splnit dvě základní podmínky – být starší 18 let a být občanem České republiky. Mohou o ni zažádat jak fyzické osoby, tak i podnikatelé.

Půjčky bez potvrzení příjmu jsou často využívány lidmi v bezvýchodné kritické finanční situaci, ve které jim z důvodu rizikovosti žádný bankovní subjekt nepůjčí. V České republice je tento finanční produkt poměrně hojně využíván. Jedním z důvodů je i fakt, že na něj dosáhne prakticky každý. Půjčka je vyřízena a poskytnuta ihned. Její výše se pohybuje v rozmezí od pár tisíc až do 250 000 korun. Doba splatnosti se pohybuje mezi 1 rokem až 20 lety. Ručí se nemovitostí, movitým majetkem nebo směnkou. U vyšších částek musíte počítat s potřebou ručitele. U těchto typů půjček je poměrně velké riziko budoucí neschopnosti závazky splácet. V tom případě dochází velmi rychle k zabavení majetku, kterým bylo ve smlouvě ručeno. Půjčky bez potvrzení příjmu lze použít také na splátkový prodej zboží v obchodě, na leasing nebo ve formě kreditní karty.

Výhody půjček bez potvrzení příjmu:

 • velmi rychlé vyřízení půjčky a převod peněz (většinou do 24 hodin)
 • nenahlíží se do bankovních registrů
 • není potřeba potvrzení o příjmu
 • u menších částek není potřeba ručitel ani zástava
 • není nutné uvádět účel půjčky
 • snadné vyřízení z domova – po telefonu nebo internetu

Nevýhody půjček bez potvrzení příjmu:

 • vysoké úroky a RPSN (úrok ve výši 10%-30%, RPSN může dosahovat až 70%)
 • vysoké poplatky (za vedení účtu, uzavření smlouvy, za převod peněz, za předčasné splacení, nedodržení podmínek smlouvy a další)
 • rizikovost obchodu (pochybné společnosti, nedostatečná informovanost žadatelů)
 • při neplnění závazků rychlé odebrání majetku, kterým bylo ve smlouvě ručeno
 • výše půjčky bývá omezená, většinou jde o menší částky

Pakliže jste se rozhodli pro využití půjčky bez potvrzení příjmu, dodržujte základní bezpečností pravidla:

- nepodepisujte smlouvu ihned v kanceláři společnosti, vždy si ji v klidu pročtěte doma
- porovnejte nabídky více společností, preferujte spíše známé společnosti
- ujasněte si výši RPSN, úrokové sazby, počet splátek, dobu splácení a celkově zaplacenou sumu
- informujte se o všech závazcích a pravidlech, např. zda jde půjčka splatit předem, jaké jsou sankce a poplatky za nedodržení podmínek smlouvy atd.
- neplaťte žádné poplatky před poskytnutím půjčky

Pro vyřízení půjčky jsou obvykle potřeba dva doklady totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list nebo průkaz zdravotní pojišťovny). Důležitá je pravidelná kontrola osobních údajů a okamžité nahlašování změn, např. po přestěhování. Jedním z mnoha poskytovatelů půjček bez potvrzení příjmu v České republice jsou např. „Půjčky bez potvrzení o příjmu – AE s.r.o.“, „Půjčky bez potvrzení o příjmu – Česká půjčka a.s.“, „Půjčky bez potvrzení o příjmu – Double Information“, „Půjčky ihned – AZ Real“.

sponzorované odkazy