www.alfapujcky.cz Nebankovní úvěr se dá získat i bez doložení příjmu
sponzorované odkazy

Doporučujeme
Zkuste naše finanční poradenství na Finmix.cz ať se nedostanete do problémů a nepotká vás osobní bankrot a finanční krach. Můžete také načerpat informace, rady a tipy na portále daki.cz inzerce půjček. Hledáte-li zdroj informací a ripů jak na peníze, tak navštivte magazín o penězích Oslíčku.cz, nebudete litovat. Ztrácíte se v oblasti financí? Hledáte nejlepší půjčky? Co například půjčka 40 000 Kč ihned na účet? Nebo dáte přednost půjčce na složenku před výplatou? Tipy na půjčky přinášíme každý den.
Finanční poradenství
Peníze, půjčky, úvěry, hypotéky, spoření... témata, která ovlivňují životy každého z nás. Ne pro všechny jsou však tyto finanční obory srozumitelné. Proto se snažíme rozebrat pečlivě všechny témata (např. konsolidace půjček, americká hypotéka, peníze na směnku) a předat vám tak tyto důležité informace. Naše stránky Alfapujcky.cz pravidelně doplňujeme o nová témata z oblasti financí a půjček.

Nebankovní úvěr se dá získat i bez doložení příjmu

U běžných bankovních úvěrů je samozřejmostí, že musíte nejdříve doložit, jaké máte příjmy a teprve potom můžete půjčku dostat. V nebankovním sektoru je sice také celá řada poskytovatelů, kteří potvrzení o příjmech vyžadují, kromě nich je zde ale také velmi slušný výběr úvěrů, kde nic takového nutné není. O jaké půjčky se nejčastěji jedná? Jak si nejvýhodnější půjčku bez příjmu sjednat? Na to se vám pokusíme odpovědět v tomto článku. 

Půjček bez doložení příjmu je spousta

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu je velmi vyhledávaná a nabízí je tak desítky a desítky společností. Většinou se jedná především o malé půjčky v řádu několika tisíc (někdy označované i jako SMS půjčky nebo mikropůjčky), některé úvěrové společnosti ale poskytují i vyšší částky, až v řádu desítek tisíc. Rozdíly mezi jednotlivými úvěry jsou značné – ty nejvýhodnější můžete získat úplně zdarma, naopak ty nejdražší mívají někdy extrémní, až lichvářské úrokové sazby. 

Při hledání úvěru je dobrým pomocníkem srovnávač půjček

Vybrat si půjčku bez doložení příjmů může být někdy docela oříšek, zvláště pro ty, kteří se ve světě financí moc nevyznají. Velmi užitečným pomocníkem, který vám umožní najít si opravdu ten nejlevnější a nejvýhodnější úvěr, jsou nezávislé finanční webové portály, jež se specializují na srovnání půjček. Obvykle jsou tyto weby zaměřené hlavně na nebankovní půjčky a velké množství z nich je i pro ty, kteří nemohou doložit svoje příjmy. K nejrozsáhlejším srovnávačům patří zejména CoolPůjčky.cz, které už obsahují více než 100 podrobných recenzí, dobrou službu vám ale poskytnou i PůjčkyHned.cz, kde je součástí každé recenze i přesný postup, jak si úvěr sjednat. K dalším kvalitním srovnávacím stránkám patří ještě ParádníPůjčky.cz, Výhodňáky.cz nebo finanční portál Půjčko.cz, který se věnuje nejen půjčkám, ale i jiným finančním produktům.

Které půjčky bez doložení příjmu jsou nejžádanější?

Z těch krátkodobých, jež musíte splatit do jednoho měsíce, je oblíbená např. Via SMS, Zaplo.cz nebo nová Ninja půjčka. Pokud hledáte spíše úvěr s delší dobou splatnosti, přichází v úvahu např. Japonská půjčka, Tesco půjčka nebo Home Credit. Pro ty, co mají svoji nemovitost a jsou ochotni jí ručit, stojí za zvážení např. úvěry od Acema Credit. 

Alternativy pro ty, co svůj příjem doložit mohou

Pokud ale svoje příjmy doložit můžete, máte mnohem širší výběr a můžete si vybrat z daleko pestřejší nabídky úvěrů. Jedním z méně známých, ale naprosto bezpečných a spolehlivých, je BB půjčka. Jedná se o úvěr až do výše 45 000 Kč se splatností maximálně 12 měsíců, první půjčka do výše 5 000 Kč je navíc poskytována zdarma. Z dalších nebankovních půjček stojí za doporučení např. Smart půjčka, kde vám půjčí dokonce až 70 000 Kč na 16 měsíců nebo Partnerská půjčka od známé společnosti Cofidis.

Podvodné půjčky jsou velkým nebezpečím

Pokud se bavíme o půjčkách bez příjmů, jedná se často o žadatele v těžké finanční situaci, nezaměstnané apod. Právě tito lidé jsou často obětí podvodníků, kteří jim naslibují vysoké úvěry, ale pouze od nich vyberou peníze a nic jim nedají. Abyste se také nestali jejich obětí, nikdy neplaťte žádné poplatky předem, poskytovatele si předem důkladně „proklepněte“ na internetu a úplnou jistotu pak získáte použitím některé z výše uvedených internetových srovnávacích stránek. Kromě poplatků předem jsou jinak časté i podvody spočívající v drahých telefonních linkách, kde minuta hovoru může stát až 95 Kč. Proto si půjčku raději sjednávejte online nebo osobně a nevolejte na podezřelá čísla.

sponzorované odkazy