www.alfapujcky.cz ING spořicí konto
sponzorované odkazy

Doporučujeme
Zkuste naše finanční poradenství na Finmix.cz ať se nedostanete do problémů a nepotká vás osobní bankrot a finanční krach. Můžete také načerpat informace, rady a tipy na portále daki.cz inzerce půjček. Hledáte-li zdroj informací a ripů jak na peníze, tak navštivte magazín o penězích Oslíčku.cz, nebudete litovat. Ztrácíte se v oblasti financí? Hledáte nejlepší půjčky? Co například půjčka 40 000 Kč ihned na účet? Nebo dáte přednost půjčce na složenku před výplatou? Tipy na půjčky přinášíme každý den.
Finanční poradenství
Peníze, půjčky, úvěry, hypotéky, spoření... témata, která ovlivňují životy každého z nás. Ne pro všechny jsou však tyto finanční obory srozumitelné. Proto se snažíme rozebrat pečlivě všechny témata (např. konsolidace půjček, americká hypotéka, peníze na směnku) a předat vám tak tyto důležité informace. Naše stránky Alfapujcky.cz pravidelně doplňujeme o nová témata z oblasti financí a půjček.

ING spořicí konto

Pokud máte k dispozici určitou finanční částku a rádi byste ji investovali, aby se vám vaše finance zhodnotily, dobrou volbou jsou určitě spořicí účty nebo termínované vklady. Jednou z nejvíce výhodných účtů je spořicí účet ING bank. ING je jedna z největších a nejúspěšnějších světových institucí v oblasti financí, která dnes působí ve více jak 50 zemích světa. ING Konto spořicí účet nabízí nejbezpečnější variantu spoření na českém finančním trhu. V České republice působí ING Bank od roku 1991. Svou činnosti zaměřuje především na pojišťovnictví, bankovnictví, správu aktiv, podílové fondy a penzijní připojištění. Za dobu svého působení na českém trhu se ING Bank podařilo získat řadu ocenění. V roce 2007 a 2008 bylo ING Konto oceněno v soutěži „Zlatá koruna“ prvním místem v kategorii Účet. V roce 2009 se umístilo na druhém místě. V rámci soutěže MasterCard „Banka roku“ získalo ING Konto v kategorii Nejlepší účet roku v roce 2007 druhé místo.

ING Konto může založit každá fyzická osoba starší 18 let, která disponuje korunovým účtem v jiné bance v České republice. Svým klientům nabízí výhodnou kombinaci osobního účtu a termínovaných vkladů s vysokým úrokem. Zhodnocení uložených prostředků je na ING Kontu opravdu vysoké – 2% p.a. Založení konta je možné hned několika způsoby – telefonicky na lince 800 159 159, na pobočce ING Banky nebo přes internet, kde stačí vyplnit jednoduchý formulář a do dvou dnů obdržíte poštou smlouvu. Založení je zcela bezplatné. Počet kont na osobu není omezen. Důležité však je, že ING spořicí účet lze založit pouze v české měně. Mohou ho zakládat i cizinci. Vedení účtu je stejně jednoduché jako jeho založení. Na účet máte kdykoli přístup prostřednictvím internetu nebo telefonické linky. Správa účtu je chráněna zabezpečovacími prvky, mezi něž patří mimo jiné PIN, heslo a klientské číslo.

Výhody ING spořicího konta:

Vysoký úrok
Úrok ve výši 2% p.a. zajišťuje opravdu výhodné zhodnocení vašich peněžních prostředků. Zhodnocení se tak rovná termínovaným vkladům. Na rozdíl od nich však peníze uložené na ING spořicím účtu máte kdykoli k dispozici a také není stanoven žádný minimální nebo maximální vklad. Úročí se každá uložená koruna. Úroky se připisují čtvrtletně, tzn. k 31. březnu, 30. červnu, 30. září a 31. prosinci.

Žádné poplatky
Založení i vedení ING spořicího účtu je zcela bez poplatků. Zdarma jsou také bezhotovostní převody a platby a trvalé příkazy. Navíc počet plateb a příkazů není nijak omezen. Zdarma je posílán i výpis z účtu (vždy 1 x ročně k 31. prosinci).

Peníze ihned k dispozici
Peníze uložené na ING spořicím účtu máte kdykoli k dispozici. Výběr nemusíte dopředu bance ohlašovat.

Neomezené vklady a výběry
Na ING spořicí účet můžete prostředky vkládat i vybírat kdykoli a v libovolné výši. A to zcela zdarma.

100% ochrana vkladů do výše 3 000 000 Kč
Vklady do výše 3 000 000 Kč jsou ze zákona pojištěny. Navíc záruka ING group poskytuje dostatečně velkou jistotu a garanci vkladů.

Založení i správa přes internet
Na účet máte kdykoli přístup prostřednictvím internetu nebo telefonické linky. Můžete tak mít v jakékoli chvíli přehled o vašem zůstatku, převodech a platbách. Pokud se vám podaří vybrat celou částku z ING spořicího účtu, nemusíte se bát, účet bude samozřejmě fungovat dál a můžete začít znovu spořit. ING spořicí účet umožňuje pouze bezhotovostní transakce, tzn. že vklady ani výběry není možné uskutečnit v hotovosti.

Nemusíte rušit svůj stávající běžný účet
Při založení ING spořicího účtu nemusíte rušit svůj běžný účet u jiné banky. Osobní účet u ING totiž není podmínkou spořicího účtu.

sponzorované odkazy