www.alfapujcky.cz Home Credit půjčky
sponzorované odkazy

Doporučujeme
Zkuste naše finanční poradenství na Finmix.cz ať se nedostanete do problémů a nepotká vás osobní bankrot a finanční krach. Můžete také načerpat informace, rady a tipy na portále daki.cz inzerce půjček. Hledáte-li zdroj informací a ripů jak na peníze, tak navštivte magazín o penězích Oslíčku.cz, nebudete litovat. Ztrácíte se v oblasti financí? Hledáte nejlepší půjčky? Co například půjčka 40 000 Kč ihned na účet? Nebo dáte přednost půjčce na složenku před výplatou? Tipy na půjčky přinášíme každý den.
Finanční poradenství
Peníze, půjčky, úvěry, hypotéky, spoření... témata, která ovlivňují životy každého z nás. Ne pro všechny jsou však tyto finanční obory srozumitelné. Proto se snažíme rozebrat pečlivě všechny témata (např. konsolidace půjček, americká hypotéka, peníze na směnku) a předat vám tak tyto důležité informace. Naše stránky Alfapujcky.cz pravidelně doplňujeme o nová témata z oblasti financí a půjček.

Home Credit půjčky

Získat půjčku není dnes žádný problém. V současné době jsou navíc čím dál častěji využívány nebankovní společnosti, na jejichž produkty dosáhne téměř kdokoliv. Jednou z nich je i společnost Home Credit a.s.. Tato rozvíjející se společnost s pevnou pozicí na trhu finančních produktů působí v České republice od roku 1997. Svým klientům poskytuje širokou škálu produktů – nákupy na splátky, financování automobilů, hotovostní půjčky, revolvingové úvěry ve formě kreditních karet, úvěry účelové i bezúčelné a další produkty. Home Credit je členem skupiny Home Credit, která v současnosti působí v osmi zemích světa – v České republice, na Slovensku, v Ruské federaci, Kazachstánu, na Ukrajině, v Bělorusku, Číně a Vietnamu. Skupina Home Credit je součástí skupiny PPF, což je jedna z největších mezinárodních investičních skupin ve střední a východní Evropě.

Home Credit půjčka po telefonu (Telefonní půjčka)

Jde o hotovostní spotřebitelský úvěr, který lze sjednat z pohodlí domova na bezplatné telefonní lince 800 999 000 nebo po internetu. Stačí na stránkách společnosti vyplnit krátký formulář. Poté vás bude ve vámi zvoleném termínu kontaktovat pracovník společnosti, se kterým dojednáte ostatní podmínky, např. maximální možnou výši úvěru. Půjčka je bezúčelná a její výše se pohybuje v rozmezí od 10 000 až 150 000 korun. Založení, vedení i předčasné splacení půjčky je zdarma. Půjčka je do výše 60 000 korun poskytována bez ručitele a nutnosti zástavy. Klientská telefonní linka je dostupná 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. K této půjčce, stejně jako k ostatním produktům společnosti Home Credit a.s., je poskytována tzv. záruka spokojenosti. Znamená to, že půjčku můžete kdykoliv do tří měsíců vrátit, a to opět zdarma.

Bezúčelná hotovostní půjčka Pošta

Jedná se o bezúčelnou půjčku bez ručitele, o kterou můžete zažádat na vybraných poštách v České republice. Její výše se pohybuje v rozmezí od 10 000 do 40 000 korun. Založení, vedení i předčasné splacení půjčky je zdarma. K žádosti potřebujete pouze dva doklady totožnosti. Podmínkou je dosažení věku minimálně 18 let a doložení pracovního poměru. Pracovník pošty vám na místě sdělí vyjádření společnosti Home Credit a.s. k žádosti o úvěr. V případě schválení obdržíte do 5 dnů peníze, buď na běžný účet, nebo poštovní poukázkou.

Spotřebitelská půjčka

S Home Creditem můžete také nakupovat na splátky. Na více jak 4 500 obchodních místech v České republice máte možnost sjednání spotřebitelské půjčky při nákupu zboží. Stačí vám k tomu dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmech. Do výše úvěru 30 000 korun nepotřebujete ručitele.

Auto úvěr

Auto úvěr mohou využít fyzické i právnické osoby na financování nového i ojetého automobilu na více jak 200 obchodních místech v České republice. Uzavření tohoto spotřebitelského úvěru je rychlé, jednoduché a probíhá přímo na prodejně, kde auto kupujete. Zvolit si můžete dobu splatnosti úvěru od dvou do sedmi let.

Kreditní karty Home Credit

Tyto mezinárodní platební karty v podstatě plní funkci revolvingového úvěru. Umožňují platby v obchodech nebo výběry z bankomatů v České republice i v zahraničí. Společnost Home Credit je nabízí svým klientům, kteří už nějaký úvěr mají a řádně a bez problémů ho splácejí. Kreditní karty poskytují svým uživatelům kromě financí také různé výhody. Tyto úvěry jsou časově neomezené a obnovitelné.

Spotřebitelský úvěr MEDIFIN (lékařská péče na splátky)

Tento spotřebitelský úvěr je určen k financování nadstandardních zdravotních zákroků a pomůcek. Je poskytnut buď na celou cenu zákroku, nebo pouze na dofinancování části ceny. Klient začíná splácet měsíc po zákroku a může si stanovit dobu splatnosti od 6 po 36 měsíců. Půjčka je do výše 50 000 korun poskytována bez ručitele a nutnosti zástavy.

Společnost Home Credit nabízí k poskytovaným produktům možnost pojištění proti neschopnosti splácení, např. v případech ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti nebo úmrtí.

sponzorované odkazy