www.alfapujcky.cz Cool Credit - půjčka před výplatou
sponzorované odkazy

Doporučujeme
Zkuste naše finanční poradenství na Finmix.cz ať se nedostanete do problémů a nepotká vás osobní bankrot a finanční krach. Můžete také načerpat informace, rady a tipy na portále daki.cz inzerce půjček. Hledáte-li zdroj informací a ripů jak na peníze, tak navštivte magazín o penězích Oslíčku.cz, nebudete litovat. Ztrácíte se v oblasti financí? Hledáte nejlepší půjčky? Co například půjčka 40 000 Kč ihned na účet? Nebo dáte přednost půjčce na složenku před výplatou? Tipy na půjčky přinášíme každý den.
Finanční poradenství
Peníze, půjčky, úvěry, hypotéky, spoření... témata, která ovlivňují životy každého z nás. Ne pro všechny jsou však tyto finanční obory srozumitelné. Proto se snažíme rozebrat pečlivě všechny témata (např. konsolidace půjček, americká hypotéka, peníze na směnku) a předat vám tak tyto důležité informace. Naše stránky Alfapujcky.cz pravidelně doplňujeme o nová témata z oblasti financí a půjček.

Cool Credit - půjčka před výplatou

V dnešní době to vlastně již není nic neobvyklého, že se nám stává, že několik dní před výplatou zeje jak naše peněženka tak i náš bankovní účet prázdnotou. Ale co s tím? Rada je velmi jednoduchá. Zkuste půjčku před výplatou od Cool Creditu.

Co je půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou je nebankovní produkt od společnosti Cool Credit. Jedná se o krátkodobou půjčku se splatností do 30 dnů. Půjčit si můžeme maximálně 10.000,- Kč což bývá takový ten strop, který je reálně potřeba před reálným termínem výplaty od vašeho zaměstnavatele.

Komu je půjčka před výplatou určena

O půjčku před výplatou si může požádat každá osoba, která splňuje následující podmínky:

 • věk nad 18 let
 • platný občanský průkaz
 • zaměstnanec (ale v určitých případech se může jednat i o ženy na mateřské dovolené, či uchazeče o zaměstnání při úřadu práce - záleží především na bonitě vás jako klientů společnosti Cool Credit)
 • trvalý pobyt na území České republiky

Získat půjčku je jednoduché

K získání půjčky od Cool Creditu potřebujete jen splnit následující podmínky:

 • vyplnit on-line žádost
 • potvrdit svou žádost a totožnost pomocí autorizační kódu v SMS zaslané ze strany Cool Credit
 • tímto autorizačním kódem zároveň vyjadřujete souhlas i se Smlouvou o úvěru a Obchodními podmínkami společnosti
 • zaslat autorizační poplatek ve výši 1,- Kč, kterým prokazujete fyzické vlastnictví bankovního konta, které jste zadali do on-line žádosti o půjčku před výplatou

Jakmile splníte všechny výše uvedené kroky a společnost Cool Credit vaši žádost schválí, stačí již jen pár minut a peníze máte na svém bankovním kontě. Díky tomu, že společnost má bankovní konta v nejvyhledávanějších bankách v České republice, můžete si být téměř jisti, že peníze reálně obdržíte do několika minut.

Je nám jasné, že v této chvíli přemýšlíte o tom, o které banky se jedná a proto jsme si pro vás jejich seznam připravili:

 • Fio banka a.s.
 • Komerční banka a.s.
 • Česká spořitelna a.s.
 • Moneta Money bank (dříve GE Money bank)
 • Raiffeisen bank

Jak a kdy mohu půjčku splatit

Na splacení své půjčky před výplatou máte termín od 5 do 30-ti dnů. Půjčku jednoduše splatíte odeslání finančních prostředků na jeden z účtů Cool Creditu pod svým unikátním variabilním symbolem, který je vám společností vystaven již při žádosti o půjčku a registraci.

V rámci splacení půjčky je potřeba uhradit:
 • částku, kterou jste si půjčili
 • poplatek za půjčku (sestavuje se z úrokové sazby a poplatku za poskytnutí půjčky)
 • výši poplatku znáte již ve chvíli, kdy o půjčku žádáte.

Nemám peníze na úhradu

Tato situace může nastat kdykoliv a u kohokoliv. Cool Credit si to velmi dobře uvědomuje a z tohoto důvodu poskytuje službu “prodloužení doby splatnosti”. V rámci této služby si můžete splatnost své půjčky odsunout až o dalších 30 dní bez navyšování částky k úhradě.

Jediné co v tomto případě musíte udělat je požádat společnost on-line o prodloužení půjčky a uhradit poplatek za prodloužení. To je vše. Doopravdy je to takto jednoduché.

Půjčku jsem řádně splatil, co mohu očekávat

Poskytovatel půjčky před výplatou, tedy Cool Credit si velmi váží svých věrných klientů a z tohoto důvodu navyšuje jejich finanční stropy. Což v realitě znamená, že s každou další půjčkou si můžete půjčit více peněz. U první půjčky, jako nový klient, si můžete půjčit maximálně 5.000,- Kč, ale při opakovaných půjčkách se můžete dostat až na zmiňovaných 10.000,- Kč.

sponzorované odkazy